logo Logowanie
 
Słówko: XML

Regulamin

  1. Rejestracja użytkowników jest bezpłatna.
  2. Użytkownikiem serwisu może zostać osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia po uzyskaniu zgodny rodziców.
  3. Wysłanie formularza rejestracyjnego oznacza potwierdzenie autentyczności danych w nim zawartych.
  4. Wysłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego przez użytkownika oznacza jego zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie zawartych w nim informacji w celu świadczenia usługi, przesyłania informacji komercyjnych oraz w celach statystycznych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr 133, poz.883).
  5. Autorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie straty i szkody, w tym utratę danych, wynikające z przerw w funkcjonowaniu serwisu niezależnie od przyczyn.
  6. Odpowiedzialność za umieszczane materiały ponoszą użytkownicy je umieszczający. Wszelkie przypadki łamania licencji, umieszczania nielegalnych materiałów prosimy zgłaszać bezpośrednio na adres email info małpa mojetesty.pl
  7. Użytkownik zobowiązuje się do nie wprowadzania do serwisu danych chronionych prawem autorskim, sprzecznych z prawem oraz innych uznawanych za obraźliwe informacji.
  8. Niedozwolone jest również umieszczanie w serwisie informacji reklamowej.
  9. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia konta użytkownika w przypadku nie stosowania się do powyższego regulaminu.
  10. Zastrzegamy sobie możliwość do wprowadzania zmian do regulaminu. Informacja o zmianach zacznie obowiązywać od momentu ich ogłoszenia.